close
Mobil

Yeni Parmak İzi Okuyucusuyla Lila Rengi Galaxy S9 Sızdı!

s9_purple.0

Samsung’un Galaxy S9’u birkaç hafta içinde 25 Şubat’ta Mobile World Congress’da ilan etmesi ve Twitter’da Evan Blass’ın son sızıntısı bize telefon hakkında en iyi şekilde bilgi sahibi olma şansı verdi. Yeni bir Lila, Mor renginde bir ilkle birlikte görüntüler, yeniden tasarlanan parmak izi okuyucuyu, S8’in en büyük kusurlarından biri olan kamera algılayıcının altına yerleştirilmiş ve bu cihaza iyi bir görünüm kazandırmış.

Ayrıca yeni resimde görülen, büyük S9 Plus’ın da piyasaya çıkacağı, ki bu da iPhone X’e benzer dikey bir modüle benzeyen iki kamera modülünde görülüyor. Samsung’un teatisi, cihazların kamerayı iyileştirme imkânı bulacağını vurguladı ancak, beklemek ve her zamanki yıllık güncellemelerin ötesinde nelerin var olduğunu görmek için cihazın tanıtımını beklemek zorunda kalacağız.

View image on Twitter

Per Blass için, S9 dört renkte çıkacak: Midnight Black, Lilac Purple, Titanium Grey ve Coral Blue, ancak tüm bu renklerin dördünün tüm bölgelerde mevcut olup olmayacağı şuanda belli değil.

Tags : galaxys9samsungsızıntıslider
Osman Özaydın

The author Osman Özaydın

Ben Osman Özaydın. Teknotrip.net'in Kurucusuyum. Aynı zamanda bir çok girişimim var ve dahil olduğum projeler var. Ben aslında bir yazılımcıyım ama teknoloji editörlüğü de yapıyorum. Şuanda Nişantaşı Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü okuyorum. Her zaman diyorum burada da diyorum; Küçükten başla, hayatını kodla! Lütfen çocuklarınıza kodlamayı sevdirin ve öğretin.

Leave a Response