close
Mobil

Super Mario Run'ın Android İçin Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı!

4ed7c4bb89e16ef6600a7f2277c916bd8ca6ea59-2-350×350
Android kullanıcılarının merakla beklediği oyunlardan biri olan Super Mario Run’ın çıkış tarihi açıklandı.

İlk olarak Apple‘ın iPhone 7 lansmanında Nintendo ile yaptığı ortaklık sonucu, Nintendotarafından resmi olarak duyurulan ve Aralık ayında iOS platformuna sunulan efsane Mario’nun mobil oyunu Super Mario Run, kısa sürede ciddi indirilme sayılarına ulaşarak Nintendo’nun yüzünü güldürmeyi başarmıştı.

O dönemlerde Japon devi firma, oyunun iOS’a olduğu gibi Android işletim sistemli telefonlara da sunulacağını açıklasa da Android için herhangi bir tarih verilmemiş, daha sonrasında ise bu tarih ‘2017’nin Mart ayı’ olarak açıklanmıştı. Şimdi ise Super Mario Run’ın Android platformu için çıkacağı kesin tarihi biliyoruz.

Şu an için hali hazırda Android kullanıcılarının Google Play üzerinden ön kayıt yapabildiği Super Mario Run, 23 Mart’ta resmi olarak Android pazarına da girmiş olacak. Ücretsiz olarak indirilebilen oyunda buna karşın sadece belli haritalar ya da görevler oynanabilmekte.

Tags : 23 MartAndroidÇıkışMarioRunSuper
Osman Özaydın

The author Osman Özaydın

Ben Osman Özaydın. Teknotrip.net'in Kurucusuyum. Aynı zamanda bir çok girişimim var ve dahil olduğum projeler var. Ben aslında bir yazılımcıyım ama teknoloji editörlüğü de yapıyorum. Şuanda Nişantaşı Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü okuyorum. Her zaman diyorum burada da diyorum; Küçükten başla, hayatını kodla! Lütfen çocuklarınıza kodlamayı sevdirin ve öğretin.

Leave a Response