close
WebYerli-Milli

Soy Bilgisi Sorgulama Tekrardan Hizmete Girdi!

soy-agaci-1

Bir çok kişinin yakından takip ettiği Alt-Üst Soy Bilgisi sorgulama hizmeti kısa süre önce kullanıma açılmış ve yoğun talep sonucunda hizmete kapanmıştı.

E-devlet’in bu aralar en çok tercih edilen hizmeti alt-üst soy bilgisi sorgulama hizmeti yoğun talepler sonucunda tekrardan hizmete açıldı. İlk gün giriş yapmaya çalışan kişilere direkt olarak belgeyi gösteren e-devlet kapısı. Daha sonra giriş yapan vatandaşlara ise bir sıra numarası verdi. Sıraya kaydı yapılan vatandaşları telefon numaralarına gönderilen mesaj ve e-posta adreslerine gelen mail ile belgesinin hazır olduğuna dair bilgilendirmeye başlandı. Sizde daha ön sıralara girmek istiyorsanız şimdiden kaydınızı yapınız.

Tags : altbilgisiedevletkapısıslidersoysoy ağacıüst
Osman Özaydın

The author Osman Özaydın

Ben Osman Özaydın. Teknotrip.net'in Kurucusuyum. Aynı zamanda bir çok girişimim var ve dahil olduğum projeler var. Ben aslında bir yazılımcıyım ama teknoloji editörlüğü de yapıyorum. Şuanda Nişantaşı Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü okuyorum. Her zaman diyorum burada da diyorum; Küçükten başla, hayatını kodla! Lütfen çocuklarınıza kodlamayı sevdirin ve öğretin.

Leave a Response