close
Sosyal Medya

Samsung’un resmi Twitter destek hesabı açıldı

resized_ff907-5d5d90a1samsung_ces_photo

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, kullanıcıların sorunlarına hızlı çözüm getirebilmek için dünya çapında Twitter destek sayfalarını aktif hale getirdi.

Ülkemizde de geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan firma, @SamsungDestekTR adlı resmi hesapla kullanıcılarına hizmet vermeye başladı. Söz konusu destek hesapları sayesinde kullanıcılarının sorunlarını birebir çözecek olan firma, sorunların çözümü hakkında en doğru yönlendirmeyi yapacak.

Ayrıca da şimdiden @SamsungDestekTR adlı destek sayfasının takipçi sayısı artmaya başladı. Daha henüz yeni aktif edilmesine rağmen şimdiden kullanıcılar resmi hesaptan faydalanmaya başladı.

Sizinde Güney Koreli teknoloji devi ile ilgili sorunlarınız varsa @SamsungDestekTR adlı resmi hesaptan Samsung yetkililerine yazmanız yeterli olacaktır.

Tags : öneçıkansamsungSosyal Medya
Osman Özaydın

The author Osman Özaydın

Ben Osman Özaydın. Teknotrip.net'in Kurucusuyum. Aynı zamanda bir çok girişimim var ve dahil olduğum projeler var. Ben aslında bir yazılımcıyım ama teknoloji editörlüğü de yapıyorum. Şuanda Nişantaşı Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü okuyorum. Her zaman diyorum burada da diyorum; Küçükten başla, hayatını kodla! Lütfen çocuklarınıza kodlamayı sevdirin ve öğretin.

Leave a Response