close
GenelSosyal Medya

Leyla ile Mecnun'un Yönetmeninden Yeni Bir İnternet Dizisi: Görünen Adam

leyla-ile-mecnun-un-yonetmeninden-yeni-bir-internet-dizisi-gorunen-adam-1494954533
Onur Ünlü’nün kaleminden çıkan ve oyuncu kadrosunda ünlü oyuncuların yer aldığı ‘Görünen Adam’ dizisinin ilk dört bölümü YouTube’tan izlenebiliyor.

Son günlerde ülkemizde internet dizileri hızla büyümeye ve her geçen gün yeni internet dizileri eklenmeye devam ediyor. Özellikle Puhu TV platformundaki Fi dizisiyle ülkemizde internet dizilerinin kalitesi ve haliyle kitlesi artarken geçtiğimiz günlerde Netflix de ilk Türkçe orijinal dizisinin yakında yayınlanacağını belirtmişti. Şimdi de Leyla ile Mecnun’un yönetmenlik koltuğuna oturan ve sayısız sinema ve diziyi Türkiye’ye kazandıran Onur Ünlü’nün kaleminden çıkan ‘Görünen Adam’ isimli Türkiye’nin yeni internet dizisi YouTube’da yayınlanmaya başladı.

Özellikle diğer internet dizilerinin yanı sıra biraz bilim kurgu biraz da komedi unsurlarını barındıran Görünen Adam dizisi kimsenin göremediği ve sadece aynadan görünen adamların İstanbul’daki maceralarını konu alıyor. Her bölümü yaklaşık 20 dakika süren dizinin oyuncu kadrosunda da Erkan Kolçak gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Dizinin ilk dört bölümünü izlemek ve YouTube kanalına abone olmak için hemen bu bağlantıyagidebilir, ayrıca dizinin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tags : Erkan Kolçak KöstengilGörünen Adamİnternet DizisiOnur ÜnlüYoutube
Osman Özaydın

The author Osman Özaydın

Ben Osman Özaydın. Teknotrip.net'in Kurucusuyum. Aynı zamanda bir çok girişimim var ve dahil olduğum projeler var. Ben aslında bir yazılımcıyım ama teknoloji editörlüğü de yapıyorum. Şuanda Nişantaşı Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü okuyorum. Her zaman diyorum burada da diyorum; Küçükten başla, hayatını kodla! Lütfen çocuklarınıza kodlamayı sevdirin ve öğretin.

Leave a Response