close
Mobil

Instagram Hikayelere Yeni Özellik!

Instagram Hikayelere Yeni Özellik

Direkt mesajlarda atılan hikayelerde ekran fotoğrafı alındığında karşı tarafa bildirim gönderen Instagram, bu özelliği artık paylaşılan tüm hikayelere ekliyor.

Hikayeler özelliğini paylaştıktan hemen sonra direkt mesajlarda atılan hikayelerde alınan ekran görüntülerini karşı tarafa bildirim olarak göndermeye başlayan Instagram şimdi bu özelliği tüm paylaştığımız hikayelere ekliyor. Uzun zamandır Snapchat’te olan bu özelliği Instagram bazı kullanıcılarda test etmeye başladı. Yapılan testler sonucunda bu özelliğin tüm kullanıcılara sunulacağını düşünüyoruz.

Artık arkadaşlarınızın hikayelerinde gezinirken veya stalk yaparken ekran görüntüsü almamaya dikkat edin. 🙂 Her an karşınızdaki kişiye ekran görüntüsü aldı şeklinde bildirim gidebilir. Bizden söylemesi 🙂

Tags : ekran görüntüsühikayeinstagramözellikscreen shotsliderss
Osman Özaydın

The author Osman Özaydın

Ben Osman Özaydın. Teknotrip.net'in Kurucusuyum. Aynı zamanda bir çok girişimim var ve dahil olduğum projeler var. Ben aslında bir yazılımcıyım ama teknoloji editörlüğü de yapıyorum. Şuanda Nişantaşı Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü okuyorum. Her zaman diyorum burada da diyorum; Küçükten başla, hayatını kodla! Lütfen çocuklarınıza kodlamayı sevdirin ve öğretin.

Leave a Response