close
GenelSosyal Medya

Cumali Ceber ilk haftasında zirveye oturdu

Cumali Ceber

Geçtiğimiz Cuma günü vizyona giren Cumali Ceber: Allah Seni Alsın filmi, açılış hafta sonunda Türkiye’de zirveye oturdu. Film, yaz ayları yerli film rekorunu kırdı.

Yaz aylarının en çok konuşulan filmlerinden birisi “Cumali Ceber: Allah Seni Alsın” olmuştu. Ağırlıklı olarak sosyal medyadan tanıdığımız isimlerin yer aldığı, başrolünde de Halil Söyletmez’in yer aldığı filmin açılış hafta sonu gişe rakamları açıklandı. Box Office Türkiye tarafından açıklanan verilere göre film, Türkiye’de yaz ayları yerli film rekorunu kırdı.

Kaç kişi izledi?

Verilere göre Cumali Ceber filmini 3 günde toplam 128.564 kişi izledi. Bunun sonucunda filmin açılış hafta sonunda elde ettiği hasılat ise 1.469.209 TL oldu.

İşte 04 – 06 Ağustos tarihleri ülkemizdeki gişe rakamları;

Cumali Ceber filmini bu süreçte, Kara Kule ve Maymunlar Cehennemi: Savaş filmleri izlemiş.

Tags : Cumali CeberFilmöneçıkanRekorYerli
Osman Özaydın

The author Osman Özaydın

Ben Osman Özaydın. Teknotrip.net'in Kurucusuyum. Aynı zamanda bir çok girişimim var ve dahil olduğum projeler var. Ben aslında bir yazılımcıyım ama teknoloji editörlüğü de yapıyorum. Şuanda Nişantaşı Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü okuyorum. Her zaman diyorum burada da diyorum; Küçükten başla, hayatını kodla! Lütfen çocuklarınıza kodlamayı sevdirin ve öğretin.

Leave a Response