close
Genel

Bir fare kapanının Wi-Fi’ye ihtiyacı var mı?

Wifili Fare Kapanı

Hayatımızda bir çok şeyin IoT ile internete bağlandığı bir dönemdeyiz. Akıllı buzdolapları, akıllı ev robotları derken Kickstarter’da Wakefield Technologies isimli bir şirketin Wi-Fi bağlantılı fare kapanı görüldü ve şirket bu ürün için Kickstarter’da para toplamaya çalışıyor.

Wifili fare kapanının özellikleri : Bir fare kapanı var, ama kalkıp kontrol etmek istemiyorsun. Aslında ürünün hayatımızda çözmeye çalıştığı sorun bu kadar. Bu tuzak monitörünü satın alıp, daha hareketsiz hale geliyorsunuz. Bir peynir Legosuna benzeyen sarı bir kutu şeklinde olan cihaz, bir şarjda üç ay çalışabiliyor ve tuzak tetiklendiğinde size bildirim gönderen bir uygulaması var.

Sizce hayatımızda Wifili bir fare kapanına ihtiyaç var mı? yada Wifi gerçekten bunun gibi projelere eklenmeli mi? sorularının cevaplarını sizlere bırakırken bu tür projelerin Kickstarter’da para toplamaya çalışmasını absürt buluyoruz. 🙂  Eğer farelerle başınız dertte ise bu ürünü Kickstarter’da bulabilir ve fonlayabilirsiniz. 🙂

Tags : farekapansliderwifi
Osman Özaydın

The author Osman Özaydın

Ben Osman Özaydın. Teknotrip.net'in Kurucusuyum. Aynı zamanda bir çok girişimim var ve dahil olduğum projeler var. Ben aslında bir yazılımcıyım ama teknoloji editörlüğü de yapıyorum. Şuanda Nişantaşı Üniversitesinde Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü okuyorum. Her zaman diyorum burada da diyorum; Küçükten başla, hayatını kodla! Lütfen çocuklarınıza kodlamayı sevdirin ve öğretin.

Leave a Response